firsat-kapak

Günlük Araba Kiralama Sitesi vivi.com.tr

 

Gezi planı yaparken mutlaka düşünülmesi gerekenlerden birisi de, araba kiralamaktır. Tatil sürenizin tümü boyunca olmasa bile en azından birkaç günlük araç kiralama hizmetinden faydalanmanız, gitmek istediğiniz yerlere kısa sürede ulaşmanıza ve daha özgür şekilde dolaşmanıza neden olacaktır.

Gideceğiniz şehirdeki araç kiralama firmalarının hepsini teker teker aramak ve fiyat teklifi almak için zahmete katlanmanıza ise kesinlikle gerek yoktur. Vivi gibi online araç kiralama siteleri, en uygun aracı bulmanıza yardımcı olabilir.

Araç kiralama arama motoru olan www.vivi.com.tr den bahsetmek istiyoruz. Online araç kiralama platformu ve tamamen %100 Türk sermayeli bir yatırım.

Online araç kiralama siteleri nedir, ne işe yarar?

Öncelikle şunu ifade edelim. Hiçbir online araç kiralama sitesi, doğrudan araç kiralama işi yapmaz. Sadece pazaryeri olarak hizmet verir ve rent a car firmalarının araç fiyat tekliflerini ucuzdan pahalıya sıralayarak kullanıcılarına gösterir. Bu işlemi yaparken bazı siteler gelişmemiş filtreleme veya altyapı kullandığından sonuçların ikinci defa ilgili firmadan teyit edilmesi gerekebilir. Ancak Vivi gibi gelişmiş platformlar için bu zahmete katlanma imkanı da söz konusu değildir. Araç müsaitlik durumlarına ve en ekonomik fiyat seçeneğine göre listeleme yapan Vivi, ikinci kez firma üzerinden onay veya teyit işlemleriyle sizleri meşgul etmez.

firsat-araba-linea

Dolayısıyla günlük araç kiralama konusundaki tarih aralığı ve bölgeyle ilgili en iyi seçeneklere ulaşmak için kaliteli bir online kiralama sitesi üzerinden işlemlerinizi yapmalısınız. Böylelikle planlarınızla ilgili sürpriz yaşamak zorunda da kalmamış olabilirsiniz.

Vivi, günlük araç kiralama hizmetlerinde en çok tercih edilen kurumsal bir şirkettir. Kiralama işleminden sonra her türlü iptal veya erteleme gibi işlemleri de Vivi hesabınız üzerinden yapabiliyorsunuz. Vivi araç kiralama sistemi eşsiz özelliklere sahiptir. Araç kiralamadan önce mutlaka fiyatlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

araba-kiralama-hazzi

Günlük araç kiralama hakkında bilmeniz gerekenler

Günlük araç kiralama işlemlerini yapmadan önce bilmeniz gerekenler var tabi. Öncelikle en ucuz aracı kiralamak için ekonomik sınıfı araçlarla ilgilenmeniz gerektiğini ifade edelim. Vivi gibi platformlar sizin için en uygun fiyatlı aracı bulabilir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir durum ise, en az 3-4 gün kiralayarak günlük kiralama ücretini daha düşük bir fiyata düşürmenizdir.

Bununla beraber; araç özellikleri, fiyatları ve sağlayıcı firmalar arasında da karşılaştırma yaparak en uygun hizmete karar verebilirsiniz.